Indeks: T-B3-150750AB01B3M0
Marka: LUMEL
Waga: 1.16 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 150750AB01B3M0
Opis
Bocznik prądowy 750A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 150mV
Bocznik prądowy przeznaczony jest do rozszerzenia zakresu pomiarowego mierników prądu stałego. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 750A oraz spadkiem napięcia na poziomie 150mV.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B3 150750AB01B3M0
Prąd znamionowy
750A
Spadek napięcia
0,15V