Bocznik prądowy LUMEL B3  15050A0D01A2M0
Bocznik prądowy LUMEL B3  15050A0D01A2M0 Bocznik prądowy LUMEL B3  15050A0D01A2M0
Indeks: T-B3-15050A0D01A2M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.166 kg
Opinie: 0
Opis
Bocznik prądowy 50A, spadek napięcia 150mV, klasa dokładności 0,2
Bocznik prądowy LUMEL B3 15050A0D01A2M0 służy do rozszerzenia zakresu pomiarowego urządzeń wskazujących prąd stały. Element charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 50A oraz spadkiem napięcia na poziomie 0,15V.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B3 15050A0D01A2M0
Prąd znamionowy
50A
Spadek napięcia
0,15V