Indeks: T-B3-1504A00A0100M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.107 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 1504A00A0100M0
Opis
Bocznik prądowy 4A, klasa dokładności 0,2, spadek 150mV
Bocznik prądowy przeznaczony jest do pomiaru prądu znamionowego o wartości 4A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,2 oraz spadkiem napięcia wynoszącym 0,15V.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B3 1504A00A0100M0
0,2
Montaż
na szynę DIN
Prąd znamionowy
4A
Spadek napięcia
0,15V