Indeks: T-B3-15040A0D0100M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.16 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 15040A0D0100M0
Opis
Bocznik prądowy 40A, spadek napięcia 150mV, klasa 0,2
Bocznik prądowy przeznaczony jest do rozszerzenia zakresu pomiarowego układów mierzących prąd stały. Komponent charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 40A oraz spadkiem napięcia na poziomie 0,15V.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B3 15040A0D0100M0
Prąd znamionowy
40A
Spadek napięcia
0,15V