Indeks: T-B3-150400AB0100M0
Marka: LUMEL
Waga: 1.05 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 150400AB0100M0
Opis
Bocznik prądowy 400A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 150mV
Bocznik prądowy LUMEL B3 150400AB0100M0 przeznaczony jest do rozszerzenia zakresu pomiarowego urządzeń mierzących natężenie prądu stałego. Element zapewnia prąd znamionowy na poziomie 400A przy spadku napięcia wynoszącym 0,15V.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B3 150400AB0100M0
Prąd znamionowy
0,4kA
Spadek napięcia
0,15V