Bocznik prądowy LUMEL B3  15025A0A0100M0
Bocznik prądowy LUMEL B3  15025A0A0100M0 Bocznik prądowy LUMEL B3  15025A0A0100M0
Indeks: T-B3-15025A0A0100M0
Marka: LUMEL
Opinie: 0
Opis
Bocznik prądowy 25A, spadek napięcia 150mV, klasa 0,2
Bocznik prądowy przeznaczony jest do pomiaru prądu stałego o wartości znamionowej 25A. Element ten charakteryzuje się spadkiem napięcia na poziomie 150mV oraz klasą dokładności 0,2, co zapewnia precyzyjne parametry pracy w układach pomiarowych.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B3 15025A0A0100M0
0,2
Montaż
na szynę DIN
Prąd znamionowy
25A
Spadek napięcia
0,15V