Indeks: T-B3-150250AB0100M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.781 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 150250AB0100M0
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Bocznik prądowy 250A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 150mV
Bocznik prądowy przeznaczony jest do rozszerzenia zakresu pomiarowego mierników prądu stałego. Urządzenie charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 250A przy spadku napięcia na poziomie 150mV.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B3 150250AB0100M0
Cechy
Klasa dokładności
0,2
Prąd znamionowy
250A
Producent
LUMEL
Spadek napięcia
0,15V