Indeks: T-B3-150125AD01A2M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.23 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 150125AD01A2M0
Opis
Bocznik prądowy 125A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 150mV
Bocznik prądowy przeznaczony jest do pomiaru prądu stałego o wartości znamionowej 125A. Element charakteryzuje się spadkiem napięcia na poziomie 0,15V przy przepływie prądu znamionowego.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B3 150125AD01A2M0
Cechy
Klasa dokładności
0,2
Prąd znamionowy
0,125kA
Producent
LUMEL
Spadek napięcia
0,15V