Indeks: T-B3-15010A0A0100M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.106 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 15010A0A0100M0
Opis
Bocznik prądowy 10A, klasa dokładności 0,2, spadek napięcia 150mV
Bocznik prądowy marki LUMEL jest przeznaczony do rozszerzenia zakresu pomiarowego urządzeń pracujących w układach prądu stałego. Urządzenie charakteryzuje się prądem znamionowym wynoszącym 10A oraz spadkiem napięcia na poziomie 150mV.
W zestawie: izolowana podstawa.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B3 15010A0A0100M0
0,2
Montaż
na szynę DIN
Prąd znamionowy
10A
Spadek napięcia
0,15V