Indeks: T-B3-150100AD0100M0
Marka: LUMEL
Waga: 0.2 kg
Opinie: 0
Bocznik prądowy LUMEL B3 150100AD0100M0
Opis
Bocznik prądowy 100A, klasa dokładności 0,2, 150mV
Bocznik prądowy LUMEL B3 150100AD0100M0 służy do pomiaru prądu stałego o natężeniu znamionowym do 100A. Element ten przekształca mierzony prąd na sygnał napięciowy o wartości 150mV, umożliwiając współpracę z urządzeniami pomiarowymi o odpowiednim zakresie wejściowym.
Tagi: Bocznik prądowy LUMEL B3 150100AD0100M0
Cechy
Klasa dokładności
0,2
Prąd znamionowy
100A
Producent
LUMEL
Spadek napięcia
0,15V