Indeks: T-KNP.1282130SB
Marka: KNIPEX
Waga: 0.068 kg
Opinie: 0
Ściągacz izolacji KNIPEX 12 82 130
Opis
Ściągacz izolacji KNIPEX 1282130SB
Ściągacz izolacji światłowodowej, długość 130mm
Ściągacz izolacji KNIPEX 1282130SB jest narzędziem zaprojektowanym do prac przy kablach światłowodowych. Konstrukcja urządzenia umożliwia precyzyjne usuwanie izolacji pierwotnej o średnicy 0,125 mm oraz izolacji wtórnej o średnicy 0,25 mm.
Narzędzie wykonano ze stali chromowo-wanadowej, a jego głowica została wyposażona w ostrza z hartowanej stali. Całkowita długość ściągacza wynosi 130 mm. Urządzenie znajduje zastosowanie przy zdejmowaniu warstw ochronnych z przewodów światłowodowych.
Tagi: Ściągacz izolacji KNIPEX 12 82 130
Cechy
Długość narzędzia
130mm