Indeks: T-KT-115H12M-10
Marka: KING TONY
Waga: 0.21 kg
Opinie: 0
Klucz: nasadowy KING TONY 115H12M-10
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Klucz nasadowy typu T 6-kątny, HEX 12mm, 300mm
Klucz nasadowy typu T wyposażony jest w gniazdo 6-kątne o rozmiarze 12 mm. Narzędzie charakteryzuje się długością całkowitą wynoszącą 300 mm, przy czym długość części roboczej wynosi 260 mm.
Tagi: Klucz: nasadowy KING TONY 115H12M-10
Cechy
Długość całkowita
300mm
Długość części roboczej
260mm
Materiał
stal chromowo-wanadowa
Producent
KING TONY
Rodzaj klucza
6-kątny
Rodzaj rękojeści
T
Rozmiar gniazda
HEX 12mm