Indeks: T-KT-115H10M-10
Marka: KING TONY
Waga: 0.17 kg
Opinie: 0
Klucz: nasadowy KING TONY 115H10M-10
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Klucz nasadowy 6-kątny HEX 10mm, rękojeść typu T
Klucz nasadowy o profilu 6-kątnym przeznaczony jest do obsługi śrub i nakrętek o rozmiarze HEX 10 mm. Narzędzie wyposażone jest w rękojeść typu T, która umożliwia przenoszenie wyższego momentu obrotowego podczas pracy.
Konstrukcja wykonana została ze stali chromowo-wanadowej, a powierzchnia narzędzia poddana została procesowi chromowania w celu poprawy właściwości użytkowych. Klucz charakteryzuje się długością całkowitą wynoszącą 300 mm, przy czym długość części roboczej wynosi 260 mm.
Tagi: Klucz: nasadowy KING TONY 115H10M-10
Cechy
Długość całkowita
300mm
Długość części roboczej
260mm
Materiał
stal chromowo-wanadowa
Producent
KING TONY
Rodzaj klucza
6-kątny
Rodzaj rękojeści
T
Rozmiar gniazda
HEX 10mm