Indeks: T-KT-115005MR
Marka: KING TONY
Waga: 0.059 kg
Opinie: 0
Klucz: imbus KING TONY 115005MR
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Klucz imbusowy KING TONY 115005MR
Klucz imbusowy HEX 5mm, długość całkowita 188mm
Klucz imbusowy z końcówką kulistą HEX 5mm przeznaczony jest do prac montażowych i serwisowych. Narzędzie wyposażone jest w rękojeść typu T, która umożliwia uzyskanie odpowiedniego momentu dokręcania przy zachowaniu pewnego chwytu. Długość całkowita klucza wynosi 188mm, natomiast długość samej części roboczej to 150mm.
Tagi: Klucz: imbus KING TONY 115005MR
Cechy
Długość całkowita
188mm
Długość części roboczej
150mm
Materiał
stal stopowa
Producent
KING TONY
Rodzaj klucza
kulisty
Rodzaj rękojeści
T
Rozmiar klucza
HEX 5mm