Jonizator powietrza KESD KZ-10A-SY-HPJ
Jonizator powietrza KESD KZ-10A-SY-HPJ Jonizator powietrza KESD KZ-10A-SY-HPJ
Indeks: T-KESD-KZ-10A-SY-HPJ
Marka: KESD
Waga: 0.852 kg
Opinie: 0
Opis
Jonizator powietrza ESD, czas usuwania ładunków 0,6s/150mm
Jonizator powietrza KESD KZ-10A-SY-HPJ w wersji ESD to kompaktowe urządzenie przeznaczone do eliminacji ładunków elektrostatycznych. Sprzęt pracuje w zakresie ciśnienia od 0,5 do 5 bar i oferuje równowagę jonową na poziomie ±10V. Czas usuwania ładunków wynosi 0,6s w odległości 150mm od punktu pracy.
Urządzenie wykorzystuje tryb pracy o wysokiej częstotliwości AC oraz posiada wskaźniki LED informujące o statusie pracy. Konstrukcja przystosowana jest do działania w temperaturze otoczenia od 0°C do 40°C. Wymiary zewnętrzne jonizatora wynoszą 104,5 x 56,5 x 22 mm, co umożliwia jego montaż w miejscach o ograniczonej przestrzeni roboczej.
Tagi: Jonizator powietrza KESD KZ-10A-SY-HPJ
Cechy
Ciśnienie pracy
0,5...5bar
Czas usuwania ładunków
0,6s/150mm
Funkcje dodatkowe
wskaźniki LED
Producent
KESD
Rodzaj jonizatora
kompaktowe
Równowaga jonowa
±10V
Temperatura pracy
0...40°C
Typ akcesoriów antystatycznych
jonizator powietrza
Wersja
ESD
Wymiary zewnętrzne
104,5x56,5x22mm