Indeks: T-IGN-41164
Marka: INGUN
Waga: 0.001 kg
Opinie: 0
Wtyk testowy INGUN IGN-41164
Opis
Wtyk testowy INGUN IGN-41164
Wtyk testowy RJ45, impedancja 100Ω, montaż wciskany
Wtyk testowy INGUN IGN-41164 to element złącza typu RJ45 o impedancji wynoszącej 100Ω. Komponent został wykonany z miedzi berylowej (CuBe) i jest przeznaczony do montażu wciskanego.
Parametry pracy urządzenia obejmują zakres temperatur od -80°C do 150°C oraz wytrzymałość dielektryczną na poziomie 0,06kV. Wymiary fizyczne elementu wynoszą 42mm długości, 11,6mm szerokości oraz 13,3mm wysokości.
Tagi: Wtyk testowy INGUN IGN-41164
Cechy
Długość
42mm
Impedancja
100Ω
Materiał styku
CuBe
Montaż
wciskany
Producent
INGUN
Rodzaj złącza
RJ45
Seria producenta
PS
Szerokość
11,6mm
Temperatura pracy
-80...150°C
Typ akcesoriów pomiarowych
wtyk testowy
Wysokość
13,3mm
Wytrzymałość dielektryczna
0,06kV