Indeks: T-HTI-HV000100
EAN: 8052870670144
Waga: 2.5 kg
Opinie: 0
Miernik: instalacji elektrycznej HT INSTRUMENTS EASYTEST
Opis
Miernik instalacji elektrycznej HT INSTRUMENTS HV000100
Pomiar parametrów instalacji elektrycznej, pamięć 999 wyników, IP40
Miernik instalacji elektrycznej HT INSTRUMENTS HV000100 umożliwia wszechstronną diagnostykę, w tym pomiar ciągłości, czasu i prądu wyzwalania wyłączników RCD typu AC, A oraz B, częstotliwości, impedancji, impedancji pętli zwarcia, napięcia AC, prądu upływu oraz rezystancji izolacji. Rezystancja izolacji mierzona jest w zakresie od 0,01MΩ do 2GΩ przy napięciach pomiarowych 50V, 100V, 250V, 500V oraz 1kV. Pomiar impedancji pętli realizowany jest w zakresie 0–199,9Ω z dokładnością ±(5% + 3 digit), natomiast dokładność pomiaru rezystancji uziemienia wynosi ±(2% + 2 digit).
Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LCD o rozdzielczości 320x240 pikseli oraz pamięć wewnętrzną przeznaczoną na 999 pomiarów. Komunikację z komputerem zapewnia interfejs USB, a zasilanie jednostki realizowane jest za pomocą sześciu akumulatorów Ni-MH typu AA 1,2V. Konstrukcja miernika posiada klasę szczelności IP40 i spełnia wymogi normy bezpieczeństwa CAT IV 300V.
Test ciągłości obwodu wspomagany jest przez sygnalizację akustyczną oraz optyczną. Fizyczne wymiary urządzenia wynoszą 225x165x75mm, a jego masa z bateriami to 1,2kg. W zestawie: certyfikat kalibracji, kabel USB, krokodylki 3 szt., pasek na szyję, pokrowiec, przewody pomiarowe (3 szt.).
Tagi: Miernik: instalacji elektrycznej HT INSTRUMENTS EASYTEST
Cechy
Bateria/ akumulator
akumulator Ni-MH AA 1,2V x6
Dokładność pomiaru impedancji pętli
±(5% + 3 digit)
Dokładność pomiaru rezystancji uziemienia
±(2% + 2 digit)
Interfejs
USB
Klasa szczelności
IP40
Masa z baterią
1,2kg
Napięcie pomiarowe
1kV
Pamięć pomiarów
999
Pomiar
rezystancji izolacji
Pomiar impedancji pętli
0...199,9Ω
Producent
HT INSTRUMENTS
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD
Rozdzielczość wyświetlacza
320x240
Test ciągłości obwodu
sygnał optyczny
Test wyłączników RCD
RCD typu AC, A, B
Typ miernika
instalacji elektrycznej
Wymiary zewnętrzne
225x165x75mm
Wyposażenie standardowe
przewody pomiarowe ( 3szt.)
Zakres pomiaru rezystancji izolacji
0,01MΩ...2GΩ
Zgodność z normą
CAT IV 300V