Indeks: T-HOLD-PS.25-25-50M
Marka: H-OLD
Waga: 0.1 kg
Opinie: 0
Taśma: elektroizolacyjna H-OLD PS.25 25MM 50M
Opis
Taśma elektroizolacyjna H-OLD PS.25-25-50M
Taśma elektroizolacyjna poliestrowa 25mm x 50m, 5kV
Taśma elektroizolacyjna H-OLD PS.25-25-50M została wykonana na bazie tkaniny poliestrowej wzmocnionej włóknem szklanym. Produkt charakteryzuje się wytrzymałością dielektryczną na poziomie 5kV oraz wytrzymałością na rozciąganie wynoszącą 380N/cm. Zastosowany klej akrylowy zapewnia przyczepność do stali na poziomie 6,5N/cm.
Taśma o szerokości 25 mm i długości 50 m posiada grubość 85 µm. Materiał wykazuje stabilność w temperaturze pracy do 155°C, z możliwością pracy chwilowej do 180°C. Wydłużenie taśmy przy zrywaniu wynosi 5%, a kolor wyrobu jest naturalny, transparentny.
Tagi: Taśma: elektroizolacyjna H-OLD PS.25 25MM 50M
Szerokość
25mm
Temperatura pracy
max. 180°C
Wydłużenie przy zrywaniu
5%
Wytrzymałość dielektryczna
5kV