Indeks: T-HOLD-GL.94-25-50M
Marka: H-OLD
Waga: 0.294 kg
Opinie: 0
Taśma: elektroizolacyjna H-OLD HOLD-GL.94-25-50M
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna H-OLD GL.94-25-50M
Taśma elektroizolacyjna z włókna szklanego 25mm, 50m, 155°C
Taśma elektroizolacyjna H-OLD GL.94-25-50M została wykonana na bazie nośnika z włókna szklanego z naniesionym klejem akrylowym. Produkt charakteryzuje się grubością 0,165 mm, szerokością 25 mm oraz długością 50 m. Materiał wykazuje wytrzymałość dielektryczną na poziomie 2,5 kV oraz wytrzymałość na rozciąganie wynoszącą 300 N/cm.
Tagi: Taśma: elektroizolacyjna H-OLD HOLD-GL.94-25-50M
Cechy
Długość
50m
Grubość
0,165mm
Kolor
biały
Materiał nośnika
włókno szklane
Odporność na
temperaturę
Producent
H-OLD
Przyczepność do stali
4N/cm
Rodzaj kleju
akrylowy
Szerokość
25mm
Temperatura pracy
155°C
Typ taśmy
elektroizolacyjna
Właściwości taśm
wysoka wytrzymałość mechaniczna
Wydłużenie przy zrywaniu
5%
Wytrzymałość dielektryczna
2,5kV