Indeks: T-HOLD-GL.94-19-50M
Marka: H-OLD
Waga: 0.226 kg
Opinie: 0
Taśma: elektroizolacyjna H-OLD HOLD-GL.94-19-50M
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Taśma elektroizolacyjna H-OLD GL.94-19-50M
Taśma elektroizolacyjna z włókna szklanego 19mm x 50m, 155°C
Taśma elektroizolacyjna wykonana z nośnika z włókna szklanego pokrytego klejem akrylowym przeznaczona jest do pracy w temperaturach do 155°C. Produkt charakteryzuje się grubością 0,165 mm oraz wytrzymałością dielektryczną na poziomie 2,5 kV. Materiał wykazuje odporność na rozciąganie wynoszącą 300 N/cm oraz wydłużenie przy zrywaniu równe 5%.
Taśma w kolorze białym posiada przyczepność do stali na poziomie 4 N/cm i umożliwia wykonywanie nadruku na swojej powierzchni. Ze względu na swoje właściwości mechaniczne oraz termiczne, znajduje zastosowanie w izolacji cewek, transformatorów oraz uzwojeń silników. Wymiary użytkowe taśmy to 19 mm szerokości oraz 50 m długości w nawoju.
Tagi: Taśma: elektroizolacyjna H-OLD HOLD-GL.94-19-50M
Cechy
Długość
50m
Grubość
0,165mm
Kolor
biały
Materiał nośnika
włókno szklane
Odporność na
temperaturę
Producent
H-OLD
Przyczepność do stali
4N/cm
Rodzaj kleju
akrylowy
Szerokość
19mm
Temperatura pracy
155°C
Typ taśmy
elektroizolacyjna
Właściwości taśm
wysoka wytrzymałość mechaniczna
Wydłużenie przy zrywaniu
5%
Wytrzymałość dielektryczna
2,5kV