Indeks: T-PSW-720L45
EAN: 4711458120269
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-720L45
Opis
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-720L45
Zasilacz laboratoryjny programowalny 720W z dwoma kanałami wyjściowymi
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-720L45 to urządzenie wielokanałowe o maksymalnej mocy wyjściowej 720W. Konstrukcja oferuje dwa kanały wyjściowe: pierwszy o parametrach 80V DC / 13,5A oraz drugi o napięciu 160V DC i natężeniu 7,2A. Urządzenie zasilane jest napięciem w zakresie od 100 do 240V AC i może pracować w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym.
Urządzenie przystosowano do montażu w szafie typu rack. Obudowa o wymiarach 142x124x350mm pozwala na pracę w temperaturze otoczenia od 0 do 50°C. Produkt dostarczany jest ze złączami w standardzie europejskim.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-720L45
Moc maksymalna
720W
Napięcie wyjściowe
80V DC
Napięcie wyjściowe 2
160V DC
Prąd wyjściowy
13,5A
Prąd wyjściowy 2
7,2A
Temperatura pracy
0...50°C
Wymiary
142x124x350mm