Indeks: T-PSW-720L44
EAN: 4711458120252
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-720L44
Opis
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-720L44
Zasilacz laboratoryjny 2-kanałowy 80V/13,5A, moc 720W
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-720L44 to wielokanałowe urządzenie oferujące dwa wyjścia o parametrach 80V DC i 13,5A dla każdego kanału. Łączna moc wyjściowa urządzenia wynosi 720W, a zasilanie sieciowe wspiera zakres od 100V do 240V AC. Konstrukcja pozwala na pracę w trybie stałonapięciowym (CV) oraz stałoprądowym (CC), co umożliwia elastyczne dopasowanie do wymagań układów testowanych.
Obudowa o wymiarach 142x124x350mm przystosowana jest do montażu w szafach typu rack. Zasilacz zaprojektowano do poprawnego działania w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C. W komplecie znajdują się złącza zasilania w standardzie europejskim.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-720L44
Moc maksymalna
720W
Napięcie wyjściowe
80V DC
Napięcie wyjściowe 2
80V DC
Prąd wyjściowy
13,5A
Prąd wyjściowy 2
13,5A
Temperatura pracy
0...50°C
Wymiary
142x124x350mm