Indeks: T-PSW-720L22
EAN: 4711458120221
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-720L22
Opis
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-720L22
Zasilacz laboratoryjny 2-kanałowy 40V / 27A, moc 720W
Zasilacz laboratoryjny programowalny GW INSTEK PSW-720L22 to wielokanałowe urządzenie oferujące dwa wyjścia o parametrach 40V DC oraz 27A każde, zapewniające łączną moc maksymalną 720W. Konstrukcja pozwala na pracę w trybie stabilizacji prądu lub napięcia, umożliwiając wybór między trybem stałonapięciowym a stałoprądowym. Urządzenie jest przystosowane do zasilania napięciem z zakresu 100–240V AC.
Urządzenie o wymiarach 142x124x350mm zaprojektowano z myślą o montażu w szafach rack, co pozwala na integrację w systemach pomiarowych. Zasilacz pracuje w zakresie temperatur od 0 do 50°C i jest dostosowany do standardów złącz obowiązujących w Europie.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-720L22
Moc maksymalna
720W
Napięcie wyjściowe
40V DC
Napięcie wyjściowe 2
40V DC
Prąd wyjściowy
27A
Prąd wyjściowy 2
27A
Temperatura pracy
0...50°C
Wymiary
142x124x350mm