Indeks: T-PSW-720L15
EAN: 4711458120214
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-720L15
Opis
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-720L15
Zasilacz laboratoryjny 2-kanałowy 720W, wyjścia 30V/36A oraz 160V/7,2A
GW INSTEK PSW-720L15 to programowalny zasilacz laboratoryjny o łącznej mocy 720W. Urządzenie posiada dwa kanały wyjściowe: pierwszy z parametrami 30V DC / 36A oraz drugi o parametrach 160V DC / 7,2A. Konstrukcja umożliwia pracę w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, oferując użytkownikowi wybór między stabilizacją napięcia lub prądu w zależności od potrzeb aplikacji.
Zasilacz przystosowano do montażu w szafach typu rack. Jego wymiary zewnętrzne wynoszą 142x124x350mm, a zakres temperatury pracy mieści się w przedziale od 0 do 50°C. Urządzenie zasilane jest napięciem zmiennym w zakresie 100...240V AC i dostarczane jest ze złączami w standardzie europejskim.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-720L15
Moc maksymalna
720W
Napięcie wyjściowe
30V DC
Napięcie wyjściowe 2
160V DC
Prąd wyjściowy
36A
Prąd wyjściowy 2
7,2A
Temperatura pracy
0...50°C
Wymiary
142x124x350mm