Indeks: T-PSW-720L11
EAN: 4711458120184
Marka: GW INSTEK
Waga: 5.3 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-720L11
Opis
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-720L11
Zasilacz laboratoryjny 2-kanałowy, 30V / 36A, moc 720W
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-720L11 to dwukanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 720W. Każdy z kanałów oferuje parametry wyjściowe na poziomie 30V DC oraz 36A. Zasilacz wspiera pracę w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, umożliwiając jednoczesny odczyt wartości prądu i napięcia.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 142x124x350mm przystosowana jest do montażu w szafach typu rack. Zasilacz pracuje w zakresie napięć wejściowych 100–240V AC i jest przeznaczony do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 50°C. Wersja wyposażona w złącza standardu europejskiego.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-720L11
Cechy
Interfejs
USB
Liczba kanałów
2
Moc maksymalna
720W
Montaż
rack
Napięcie wyjściowe
30V DC
Napięcie wyjściowe 2
30V DC
Napięcie zasilania
100...240V AC
Obsługa
SCPI
Oprogramowanie
LabVIEW
Prąd wyjściowy
36A
Prąd wyjściowy 2
36A
Producent
GW INSTEK
Rodzaj zasilacza
wielokanałowy
Seria producenta
PSW
Temperatura pracy
0...50°C
Tryby pracy
stałoprądowy
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
praca w trybie stabilizacji prądu lub napięcia
Wymiary
142x124x350mm