Indeks: T-PSW-1080L445
EAN: 4711458120498
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L445
Opis
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L445
Zasilacz laboratoryjny programowalny 3-kanałowy, moc 1,08kW
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L445 to wielokanałowe urządzenie dysponujące trzema wyjściami. Parametry wyjściowe urządzenia obejmują dwa kanały o napięciu 80V DC i natężeniu prądu 13,5A oraz trzeci kanał oferujący 160V DC przy natężeniu 7,2A. Łączna moc maksymalna zasilacza wynosi 1,08kW. Urządzenie zasilane jest napięciem z zakresu 100...240V AC i charakteryzuje się pracą w trybach stałonapięciowym (CV) oraz stałoprądowym (CC).
Konstrukcja o wymiarach 214x124x350mm przystosowana jest do montażu w szafach typu rack. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C. Wersja przeznaczona na rynek europejski posiada odpowiednie złącza zasilania. Zastosowane rozwiązania techniczne pozwalają na wykorzystanie zasilacza w badaniach parametrów DUT oraz w zadaniach wymagających stabilizacji prądu lub napięcia.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L445
Moc maksymalna
1,08kW
Napięcie wyjściowe
80V DC
Napięcie wyjściowe 2
80V DC
Napięcie wyjściowe 3
160V DC
Prąd wyjściowy
13,5A
Prąd wyjściowy 2
13,5A
Prąd wyjściowy 3
7,2A
Temperatura pracy
0...50°C
Wymiary
214x124x350mm