Indeks: T-PSW-1080L255
EAN: 4711458120474
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L255
Opis
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L255
Zasilacz laboratoryjny 3-kanałowy, 1,08kW, interfejsy LAN, USB, analogowy
Wielokanałowy, programowalny zasilacz laboratoryjny o mocy maksymalnej 1,08kW. Urządzenie oferuje trzy kanały wyjściowe: pierwszy o parametrach 40V DC / 27A oraz dwa kanały o parametrach 160V DC / 7,2A. Konstrukcja pozwala na pracę w trybach stabilizacji napięcia lub prądu, a także oferuje funkcję przemiatania przeznaczoną do analizy charakterystyki badanych urządzeń (DUT). Jednoczesny odczyt wartości napięcia i natężenia prądu realizowany jest za pomocą wyświetlacza LED.
Zasilanie urządzenia mieści się w zakresie od 100 do 240V AC. Zasilacz przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 50°C. Całkowite wymiary urządzenia wynoszą 214x124x350mm.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L255
Moc maksymalna
1,08kW
Napięcie wyjściowe
40V DC
Napięcie wyjściowe 2
160V DC
Napięcie wyjściowe 3
160V DC
Prąd wyjściowy
27A
Prąd wyjściowy 2
7,2A
Prąd wyjściowy 3
7,2A
Temperatura pracy
0...50°C
Wymiary
214x124x350mm