Indeks: T-PSW-1080L155
EAN: 4711458120412
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L155
Opis
Zasilacz laboratoryjny GW Instek PSW-1080L155
Zasilacz laboratoryjny 3-kanałowy, programowalny, moc 1,08kW
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW Instek PSW-1080L155 to wielokanałowe urządzenie o łącznej mocy wyjściowej 1,08kW. Przyrząd oferuje trzy kanały wyjściowe: pierwszy o parametrach 30V DC / 36A oraz dwa kolejne, każdy o parametrach 160V DC / 7,2A. Zasilacz wspiera pracę w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, umożliwiając jednoczesny odczyt wartości napięcia i prądu na wyświetlaczu LED.
Urządzenie wyposażono w funkcje pomiarowe, w tym funkcję przemiatania przydatną do analizy charakterystyki DUT. O bezpieczeństwo pracy dbają wbudowane zabezpieczenia nadprądowe OCP oraz przeciwprzepięciowe OVP. Zasilacz pracuje w zakresie temperatur od 0 do 50°C i jest zasilany napięciem w przedziale 100–240V AC.
Komunikację i sterowanie zapewniają interfejsy LAN, USB oraz analogowy, przy pełnej obsłudze komend SCPI oraz kompatybilności z oprogramowaniem LabVIEW. Konstrukcja przystosowana jest do montażu w szafach typu rack. Wymiary urządzenia wynoszą 214x124x350mm, a zestaw zawiera złącza w standardzie europejskim.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L155
Moc maksymalna
1,08kW
Napięcie wyjściowe
30V DC
Napięcie wyjściowe 2
160V DC
Napięcie wyjściowe 3
160V DC
Prąd wyjściowy
36A
Prąd wyjściowy 2
7,2A
Prąd wyjściowy 3
7,2A
Temperatura pracy
0...50°C
Wymiary
214x124x350mm