Indeks: T-PSW-1080L145
EAN: 4711458120405
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L145
Opis
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L145
Zasilacz laboratoryjny 1,08kW, 3 kanały, wyjścia 30V/36A, 80V/13,5A, 160V/7,2A
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L145 to wielokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 1,08kW, wyposażone w trzy kanały wyjściowe. Pierwszy kanał oferuje parametry 30V DC / 36A, drugi 80V DC / 13,5A, a trzeci 160V DC / 7,2A. Zasilacz wspiera pracę w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, umożliwiając jednoczesny odczyt napięcia i prądu na wyświetlaczu LED.
Konstrukcja zasilacza o wymiarach 214x124x350mm została zaprojektowana z myślą o montażu w szafach typu rack. Zasilanie urządzenia odbywa się w zakresie napięć 100–240V AC, a zestaw zawiera złącza standardu europejskiego.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L145
Moc maksymalna
1,08kW
Napięcie wyjściowe
30V DC
Napięcie wyjściowe 2
80V DC
Napięcie wyjściowe 3
160V DC
Prąd wyjściowy
36A
Prąd wyjściowy 2
13,5A
Prąd wyjściowy 3
7,2A
Temperatura pracy
0...50°C
Wymiary
214x124x350mm