Indeks: T-PSW-1080L124
EAN: 4711458120375
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L124
Opis
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L124
Zasilacz laboratoryjny programowalny 3-kanałowy, moc 1,08kW
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L124 to urządzenie wielokanałowe przeznaczone do pracy w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym. Zasilacz oferuje trzy kanały wyjściowe o parametrach: 30V/36A, 40V/27A oraz 80V/13,5A przy maksymalnej mocy wyjściowej wynoszącej 1,08kW. Urządzenie zasilane jest napięciem w zakresie 100...240V AC i przystosowane jest do montażu w szafie typu rack.
Bezpieczeństwo pracy zapewniają wbudowane zabezpieczenia nadprądowe OCP oraz przeciwprzepięciowe OVP. Zasilacz zaprojektowano do pracy w temperaturach od 0 do 50°C. Wymiary fizyczne obudowy wynoszą 214x124x350mm, a zestaw zawiera złącza przystosowane do standardów europejskich.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L124
Moc maksymalna
1,08kW
Napięcie wyjściowe
30V DC
Napięcie wyjściowe 2
40V DC
Napięcie wyjściowe 3
80V DC
Prąd wyjściowy
36A
Prąd wyjściowy 2
27A
Prąd wyjściowy 3
13,5A
Temperatura pracy
0...50°C
Wymiary
214x124x350mm