Indeks: T-PSW-1080L111
EAN: 4711458120320
Marka: GW INSTEK
Waga: 7.5 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L111
Opis
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L111
Zasilacz programowalny 3-kanałowy 30V/36A, moc 1,08kW
Wielokanałowy zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L111 to programowalne urządzenie oferujące trzy kanały wyjściowe, z których każdy zapewnia napięcie wyjściowe 30V DC oraz prąd wyjściowy 36A. Całkowita moc maksymalna zasilacza wynosi 1,08kW. Przyrząd został wyposażony w czytelny wyświetlacz LED umożliwiający jednoczesny odczyt parametrów napięcia i prądu. Zasilacz wspiera pracę w trybach stałonapięciowym (CV) oraz stałoprądowym (CC), co pozwala na elastyczne dopasowanie do specyfiki badanych układów.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu w szafach typu rack, a jego wymiary wynoszą 214x124x350mm. Zasilacz pracuje przy napięciu zasilania w zakresie 100...240V AC, dostosowanym do standardów europejskich. Urządzenie może być eksploatowane w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L111
Cechy
Interfejs
USB
Liczba kanałów
3
Moc maksymalna
1,08kW
Montaż
rack
Napięcie wyjściowe
30V DC
Napięcie wyjściowe 2
30V DC
Napięcie wyjściowe 3
30V DC
Napięcie zasilania
100...240V AC
Obsługa
SCPI
Oprogramowanie
LabVIEW
Prąd wyjściowy
36A
Prąd wyjściowy 2
36A
Prąd wyjściowy 3
36A
Producent
GW INSTEK
Rodzaj użytego wyświetlacza
LED
Rodzaj zasilacza
wielokanałowy
Seria producenta
PSW
Temperatura pracy
0...50°C
Tryby pracy
stałoprądowy
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
praca w trybie stabilizacji prądu lub napięcia
Wymiary
214x124x350mm