Indeks: T-ASR-3400HF-EU
Marka: GW INSTEK
Waga: 25 kg
Opinie: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK ASR-3400HF (EUROPEAN OUTLET)
Opis
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK ASR-3400HF (EUROPEAN OUTLET)
Zasilacz laboratoryjny AC/DC 40A, napięcie do 570V DC
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK ASR-3400HF (EUROPEAN OUTLET) to programowalne urządzenie jednokanałowe typu AC/DC. Sprzęt obsługuje napięcie wyjściowe w zakresie -570 do 570V DC oraz 0 do 400V AC przy częstotliwości pracy wynoszącej od 1 do 999,9Hz. Maksymalny prąd wyjściowy dla tego modelu wynosi 40A.
Konstrukcja zasilacza przystosowana jest do montażu w szafie typu rack, a jego fizyczne wymiary wynoszą 430 x 176 x 530 mm. Urządzenie zasilane jest napięciem 230V.
Tagi: Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK ASR-3400HF (EUROPEAN OUTLET)
Cechy
Częstotliwość
1...999,9Hz
Interfejs
USB
Liczba kanałów
1
Montaż
rack
Napięcie wyjściowe
0...400V AC
Napięcie zasilania
230V
Prąd wyjściowy
40A
Producent
GW INSTEK
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 4,3"
Rodzaj zasilacza
jednokanałowy
Seria producenta
ASR-3000
Typ zasilacza laboratoryjnego
programowalny
Właściwości przyrządów pomiarowych
rozbudowane funkcje rejestracji THD
Wymiary
430x176x530mm