Tester bezpieczeństwa GW INSTEK GPT-15012
Indeks: T-GPT-15012
Marka: GW INSTEK
Waga: 10 kg
Opinie: 0
Opis
Tester bezpieczeństwa Hi-Pot, zakres rezystancji 100kΩ–50GΩ, napięcie do 12kV
Tester bezpieczeństwa typu Hi-Pot służy do pomiaru rezystancji izolacji w zakresie od 100kΩ do 50GΩ oraz do wykonywania testów wysokim napięciem DC w przedziale od 0,05kV do 12kV. Urządzenie zapewnia prąd pomiarowy 2mA dla zakresu 50V DC – 500V DC oraz 10mA dla napięć od 500V DC do 12kV DC. Całość procesu kontroli wspiera programowalny czas pomiaru oraz czas narastania napięcia, oba w zakresie od 0,1s do 999,9s.
Tester o wymiarach 380x148x492mm zasilany jest napięciem w zakresie 100–240V AC. W zestawie: certyfikat kalibracji producenta, instrukcja obsługi, kabel zasilający, klucz do funkcji blokady, przewód GHT-115, przewód GHT-119 oraz przewód GHT-120. Opcjonalnie dostępny: interfejs GPIB, interfejs LAN.
Tagi: Tester bezpieczeństwa GW INSTEK GPT-15012
Cechy
Czas narastania
0,1...999,9s
Czas pomiaru
0...999,9s
Interfejs
USB Host
Napięcie pomiarowe
5kV DC
Napięcie testowe
0,05...12kV DC
Napięcie zasilania
100...240V AC
Pomiar
rezystancji izolacji
Prąd pomiarowy
10mA @ 500V DC...12kV DC
Producent
GW INSTEK
Rodzaj miernika
Hi-Pot
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 7"
Typ miernika
tester bezpieczeństwa
Właściwości przyrządów pomiarowych
tryb ręczny i automatyczny
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
380x148x492mm
Wyposażenie standardowe
przewód GHT-120
Zakres pomiaru rezystancji izolacji
100kΩ...50GΩ