Tester: akumulatorów i baterii GW INSTEK GBM-3100H
Indeks: T-GBM-3100H
EAN: 4711458121914
Marka: GW INSTEK
Waga: 4.147 kg
Opinie: 0
Opis
Miernik akumulatorów i baterii GW INSTEK GBM-3100H
Pomiar napięcia DC i rezystancji, rozdzielczość 10µV / 0,1µΩ
Przyrząd przeznaczony jest do diagnostyki akumulatorów oraz baterii, umożliwiając precyzyjny pomiar rezystancji oraz napięcia stałego. Zakres pomiarowy napięcia DC obejmuje wartości 10V, 100V oraz 1kV, natomiast rezystancję można badać w siedmiu zakresach od 3mΩ do 3kΩ. Urządzenie oferuje rozdzielczość pomiaru napięcia na poziomie 10µV DC oraz rozdzielczość rezystancji 0,1µΩ. Dokładność pomiarowa wynosi odpowiednio ±(0,01% + 3 cyfry) dla napięcia oraz ±(0,5% + 5 cyfr) dla rezystancji.
Miernik o wymiarach 264x107x350mm zasilany jest napięciem z zakresu 100...240V AC. W zestawie: kabel zasilający, przewody pomiarowe Kelvina. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.
Tagi: Tester: akumulatorów i baterii GW INSTEK GBM-3100H
Cechy
Artykuły współpracujące
GTL-246
Dokładność pomiaru napięcia DC
±(0,01% + 3 digit)
Dokładność pomiaru rezystancji
±(0,5%+5 digit)
Gwarancja producenta (miesiące)
24
Interfejs
USB Host
Napięcie zasilania
100...240V AC
Pomiar
rezystancji
Próbkowanie
65x/s
Producent
GW INSTEK
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 3,5"
Rozdzielczość pomiaru
0,1µΩ
Rozdzielczość pomiaru napięcia
10µV DC
Rozdzielczość wyświetlacza
320x240
Seria producenta
GBM-3000
Typ testera
akumulatorów i baterii
Właściwości przyrządów pomiarowych
wysoka rozdzielczość
Wymiary
264x107x350mm
Wyposażenie standardowe
przewody pomiarowe Kelvina
Zakres pomiaru napięcia DC
1kV
Zakres pomiaru rezystancji
3kΩ