Indeks: T-GTP-150B-2
EAN: 4719692508867
Marka: GW INSTEK
Waga: 0.078 kg
Opinie: 0
Sonda: do oscyloskopu GW INSTEK GTP-150B-2
Dostawa po całej Polsce, 3–7 dni roboczych
Aktualny koszt dostawy zależy od wagi paczki. Szereg przewoźników nie wysyła dużych przesyłek.
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Bezpieczne płatności
Płatność online: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Płatność za pobraniem Płatność za pobraniem
Przelew bankowy Przelew bankowy
Zwrot 30 dni Zwrot 30 dni
Rabat lojalnościowy Rabat lojalnościowy
Opis
Sonda oscyloskopowa GW INSTEK GTP-150B-2
Sonda oscyloskopowa 10:1, pasmo 150MHz
Sonda pasywna GW INSTEK GTP-150B-2 przeznaczona jest do współpracy z oscyloskopami. Urządzenie oferuje pasmo przenoszenia wynoszące 150MHz oraz posiada stały dzielnik napięcia 10:1.
Model wyposażony jest w standardowy wtyk BNC, co zapewnia kompatybilność z szeroką gamą urządzeń pomiarowych. Konstrukcja sondy spełnia wymogi bezpieczeństwa określone w normie EN 61010, posiadając certyfikację dla kategorii CAT I 500V oraz CAT II 400V.
Tagi: Sonda: do oscyloskopu GW INSTEK GTP-150B-2
Cechy
Artykuły współpracujące
MSO-2000E
Budowa kabla/przejścia
BNC wtyk
Dzielnik
10:1
Pasmo
150MHz