Oscyloskop: cyfrowy GW INSTEK GDS-3102A
Oscyloskop: cyfrowy GW INSTEK GDS-3102A Oscyloskop: cyfrowy GW INSTEK GDS-3102A
Indeks: T-GDS-3102A
Marka: GW INSTEK
Waga: 4.6 kg
Opinie: 0
Opis
Oscyloskop 1GHz, 2 kanały, próbkowanie 5Gsps, wyświetlacz 10,2"
Cyfrowy oscyloskop DSO oferuje pasmo przenoszenia na poziomie 1GHz przy czasie narastania sygnału wynoszącym 350ps. Urządzenie wyposażone jest w 2 kanały pomiarowe z impedancją wejściową 1MΩ/22pF oraz rozdzielczością pionową 8 bitów. Próbkowanie sygnału w czasie rzeczywistym osiąga wartość 5Gsps, a maksymalna długość rekordu pamięci wynosi 200Mpts. Czułość wejściowa w zakresie 1MΩ wynosi od 1mV/dz do 10V/dz, natomiast przy obciążeniu 50Ω zakres ten wynosi od 1mV/dz do 1V/dz.
Interfejsy komunikacyjne obejmują Ethernet, RS232C, USB Host, USB Device oraz VGA, z opcjonalną możliwością rozszerzenia o GPIB. Zasilanie przyrządu mieści się w zakresie 100...240V AC. Wymiary obudowy wynoszą 420x253x113,8mm, a sprzęt jest kompatybilny z oprogramowaniem LabVIEW. W zestawie: kabel zasilający, sonda oscyloskopowa z dzielnikiem 10:1.
Tagi: Oscyloskop: cyfrowy GW INSTEK GDS-3102A
Cechy
Artykuły współpracujące
GTP-501R
Czas narastania
350ps
Czułość wejściowa
1mV/dz...10V/dz (1MΩ)
Długość rekordu pamięci
200Mpts
Impedancja wejściowa
1MΩ/22pF
Interfejs
VGA
Liczba kanałów
2
Napięcie wejściowe maks.
300V
Napięcie zasilania
100...240V AC
Oprogramowanie
LabVIEW
Pasmo
1GHz
Podstawa czasu
1n...1ks/dz
Próbkowanie
5Gsps (w czasie rzeczywistym)
Producent
GW INSTEK
Rodzaj oscyloskopu
DSO
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 10,2"
Rozdzielczość pionowa
8bit
Sprzężenie wejścia
AC, DC, GND
Sprzężenie wyzwalania
zakłócenia
Tryby wyzwalania
pojedynczy
Typ oscyloskopu
cyfrowy
Właściwości przyrządów pomiarowych
praca w trybie X-Y
Wymiary
420x253x113,8mm