Obciążenie elektroniczne GW INSTEK PEL-504-500-15
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK PEL-504-500-15 Obciążenie elektroniczne GW INSTEK PEL-504-500-15
Indeks: T-PEL-504-500-15
EAN: 4713008674901
Marka: GW INSTEK
Waga: 3.7 kg
Opinie: 0
Opis
Obciążenie elektroniczne 0–500V / 0–15A, moc 350W
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK PEL-504-500-15 umożliwia pracę w zakresie napięć od 0 do 500V oraz natężenia prądu do 15A. Urządzenie oferuje maksymalną moc pracy na poziomie 350W, co pozwala na wszechstronne zastosowanie w testach zasilaczy i systemów energetycznych.
Wymiary urządzenia wynoszą 205x123x477mm, a zasilanie realizowane jest w zakresie napięć 100...240V AC. Komunikacja oraz integracja z systemami pomiarowymi odbywa się poprzez wbudowane interfejsy USB oraz RS232.
Tagi: Obciążenie elektroniczne GW INSTEK PEL-504-500-15
Cechy
Interfejs
USB
Moc maksymalna
350W
Napięcie pracy
0...500V
Napięcie zasilania
100...240V AC
Parametry wyświetlacza
5 cyfr
Prąd pracy
0...15A
Producent
GW INSTEK
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD
Seria producenta
PEL-500
Tryby pracy
stałoprądowy
Typ miernika
obciążenie elektroniczne
Wymiary
205x123x477mm