Obciążenie elektroniczne GW INSTEK PEL-5004G-1200-160
Indeks: T-PEL-5004G-1200-160
Marka: GW INSTEK
Waga: 37 kg
Opinie: 0
Opis
Obciążenie elektroniczne 0–1,2kV, 0–160A, moc 6kW
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK PEL-5004G-1200-160 umożliwia pracę w zakresie napięć od 0 do 1,2kV oraz natężeń prądu od 0 do 160A. Urządzenie osiąga moc maksymalną na poziomie 6kW i oferuje użytkownikowi cztery tryby operacyjne: stałoprądowy, stałonapięciowy, stałej rezystancji oraz stałej mocy.
Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LCD oraz funkcję trybu turbo, która zwiększa parametry pracy. Zasilanie przyrządu odbywa się w zakresie napięć 100–240V AC. Wymiary fizyczne konstrukcji wynoszą 177x440x745mm.
Tagi: Obciążenie elektroniczne GW INSTEK PEL-5004G-1200-160
Cechy
Interfejs
USB (opcja)
Moc maksymalna
6kW
Napięcie pracy
0...1,2kV
Napięcie zasilania
100...240V AC
Prąd pracy
0...160A
Producent
GW INSTEK
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD
Seria producenta
PEL-5000G
Tryby pracy
stałoprądowy
Typ miernika
obciążenie elektroniczne
Właściwości przyrządów pomiarowych
funkcja trybu turbo
Wymiary
177x440x745mm