Indeks: T-AEL-5023-425-112.5
EAN: 4713008674567
Marka: GW INSTEK
Waga: 340 kg
Opinie: 0
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5023-425-112.5
Opis
Obciążenie elektroniczne 600V DC, 112,5A, 22,5kW
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5023-425-112.5 przeznaczone jest do pracy z napięciem do 600V DC oraz natężeniem prądu w zakresie 0–112,5A. Urządzenie osiąga moc maksymalną wynoszącą 22,5kW. Wyposażone zostało w czytelny wyświetlacz typu LCD, który umożliwia podgląd bieżących parametrów pracy urządzenia.
Konstrukcja umożliwia pracę w kilku trybach, w tym stałej mocy, stałej rezystancji, stałego obciążenia oraz stałonapięciowym. Urządzenie zasilane jest napięciem w zakresie 100–240V AC i przystosowane do pracy w środowisku o temperaturze od 0°C do 40°C. Opcjonalnie dostępny jest interfejs GPIB, LAN, RS232 oraz USB.
Fizyczne wymiary jednostki wynoszą 1283x600x600mm. Dzięki swoim parametrom technicznym, obciążenie znajduje zastosowanie w testowaniu systemów zasilania o wysokiej mocy.
Tagi: Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5023-425-112.5
Moc maksymalna
22,5kW
Napięcie pracy
600V DC
Prąd pracy
0...112,5A
Temperatura pracy
0...40°C
Wymiary
1283x600x600mm