Indeks: T-AEL-5019-425-112.5
EAN: 4713008674543
Marka: GW INSTEK
Waga: 295 kg
Opinie: 0
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5019-425-112.5
Opis
Obciążenie elektroniczne 0–112,5A, 18,75kW, 600V DC
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5019-425-112.5 umożliwia pracę w zakresie prądu od 0 do 112,5 A przy maksymalnej mocy wynoszącej 18,75 kW. Urządzenie obsługuje napięcie pracy do 600 V DC i oferuje różnorodne tryby działania, w tym stałą moc, stałą rezystancję, stałe obciążenie oraz tryb stałonapięciowy.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 1283x600x600 mm została wyposażona w czytelny wyświetlacz LCD, zapewniający podgląd kluczowych parametrów. Urządzenie zasilane jest napięciem z zakresu 100–240 V AC i przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 40°C.
Tagi: Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5019-425-112.5
Moc maksymalna
18,75kW
Napięcie pracy
600V DC
Prąd pracy
0...112,5A
Temperatura pracy
0...40°C
Wymiary
1283x600x600mm