Indeks: T-AEL-5019-350-112.5
EAN: 4713008674536
Marka: GW INSTEK
Waga: 295 kg
Opinie: 0
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5019-350-112.5
Opis
Obciążenie elektroniczne 0–112,5A, 500V DC, 18,75kW
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5019-350-112.5 przeznaczone jest do pracy z napięciem do 500V DC oraz prądem w zakresie od 0 do 112,5A. Urządzenie pozwala na osiągnięcie mocy maksymalnej na poziomie 18,75kW. Konstrukcja wspiera cztery podstawowe tryby pracy: stałą moc, stałą rezystancję, stałe obciążenie prądowe oraz tryb stałonapięciowy.
Do komunikacji i zdalnego sterowania urządzeniem przewidziano opcjonalne interfejsy: GPIB, LAN, RS232 oraz USB. Parametry operacyjne oraz status urządzenia prezentowane są na czytelnym wyświetlaczu LCD. Urządzenie zasilane jest napięciem w zakresie 100–240V AC i przystosowane jest do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 40°C.
Gabaryty urządzenia wynoszą 1283x600x600mm. Sprzęt dedykowany jest do środowisk laboratoryjnych i przemysłowych wymagających precyzyjnej symulacji obciążenia przy wysokich parametrach zasilania.
Tagi: Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5019-350-112.5
Moc maksymalna
18,75kW
Napięcie pracy
500V DC
Prąd pracy
0...112,5A
Temperatura pracy
0...40°C
Wymiary
1283x600x600mm