Indeks: T-AEL-5008-350-75
EAN: 4713008674475
Marka: GW INSTEK
Waga: 102 kg
Opinie: 0
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5008-350-75
Opis
Obciążenie elektroniczne 7,5kW, prąd 0–75A, napięcie 500V DC
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5008-350-75 umożliwia pracę w zakresie napięć do 500V DC oraz natężenia prądu w przedziale 0–75A, oferując przy tym moc maksymalną na poziomie 7,5kW. Urządzenie wspiera cztery podstawowe tryby pracy: stała moc, stała rezystancja, stałe obciążenie oraz stałe napięcie, co pozwala na wszechstronne wykorzystanie w testowaniu źródeł energii.
Konstrukcja urządzenia została wyposażona w wyświetlacz typu LCD, który prezentuje parametry pracy w czasie rzeczywistym. Model charakteryzuje się wymiarami 458x480x590mm i przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 40°C. Zasilanie jednostki realizowane jest w zakresie 100–240V AC.
Tagi: Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5008-350-75
Moc maksymalna
7,5kW
Napięcie pracy
500V DC
Prąd pracy
0...75A
Temperatura pracy
0...40°C
Wymiary
458x480x590mm