Indeks: T-AEL-5004-480-28
EAN: 4713008674444
Marka: GW INSTEK
Waga: 34 kg
Opinie: 0
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5004-480-28
Opis
Obciążenie elektroniczne 3,75kW, zakres prądu 0–28A, napięcie 700V DC
Urządzenie typu obciążenie elektroniczne służy do kontrolowanego rozpraszania energii w układach o napięciu pracy do 700V DC oraz natężeniu prądu w zakresie od 0 do 28A. Maksymalna moc obciążenia wynosi 3,75kW. Sprzęt obsługuje szereg trybów pracy, w tym stałą moc, stałą rezystancję, stałe obciążenie oraz tryb stałonapięciowy.
Konstrukcja obciążenia charakteryzuje się wymiarami 177x440x558mm. System jest elementem serii AEL-5000, zapewniając elastyczność w testowaniu systemów zasilających w warunkach laboratoryjnych i przemysłowych.
Tagi: Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5004-480-28
Moc maksymalna
3,75kW
Napięcie pracy
700V DC
Prąd pracy
0...28A
Temperatura pracy
0...40°C
Wymiary
177x440x558mm