Indeks: T-AEL-5004-425-37.5
EAN: 4713008674437
Marka: GW INSTEK
Waga: 36.5 kg
Opinie: 0
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5004-425-37.5
Opis
Obciążenie elektroniczne 0–37,5A, 3,75kW, napięcie pracy 600V DC
To obciążenie elektroniczne przeznaczone jest do pracy z napięciem do 600V DC oraz prądem w zakresie od 0 do 37,5A, osiągając moc maksymalną 3,75kW. Urządzenie wspiera cztery podstawowe tryby pracy: stała moc, stała rezystancja, stałe obciążenie oraz stałe napięcie, co umożliwia wszechstronne zastosowanie w testach zasilaczy i systemów energetycznych.
Konstrukcja obciążenia charakteryzuje się wymiarami 177x440x558mm. Sprzęt dedykowany jest do pracy w środowiskach laboratoryjnych oraz przemysłowych wymagających precyzyjnej symulacji obciążeń elektrycznych.
Tagi: Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5004-425-37.5
Moc maksymalna
3,75kW
Napięcie pracy
600V DC
Prąd pracy
0...37,5A
Temperatura pracy
0...40°C
Wymiary
177x440x558mm