Indeks: T-AEL-5004-350-37.5
EAN: 4713008674420
Marka: GW INSTEK
Waga: 36.5 kg
Opinie: 0
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5004-350-37.5
Opis
Obciążenie elektroniczne 0–37,5A, 3,75kW, 500V DC
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5004-350-37.5 umożliwia pracę w zakresie napięć do 500V DC oraz prądów od 0 do 37,5A, osiągając moc maksymalną 3,75kW. Urządzenie wspiera różnorodne tryby pracy, w tym stałą moc, stałą rezystancję, stałe obciążenie oraz tryb stałonapięciowy, co pozwala na wszechstronne testowanie systemów zasilających.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 177x440x558mm wyposażona jest w czytelny wyświetlacz typu LCD. Instrument przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 40°C i zasilany jest napięciem z zakresu 100–240V AC. Użytkownik ma możliwość opcjonalnego rozbudowania komunikacji o interfejsy GPIB, LAN, RS232 oraz USB.
Tagi: Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5004-350-37.5
Moc maksymalna
3,75kW
Napięcie pracy
500V DC
Prąd pracy
0...37,5A
Temperatura pracy
0...40°C
Wymiary
177x440x558mm