Indeks: T-AEL-5003-425-28
EAN: 4713008674406
Marka: GW INSTEK
Waga: 31.5 kg
Opinie: 0
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5003-425-28
Opis
Obciążenie elektroniczne 600V DC, 28A, 2,8kW
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5003-425-28 umożliwia pracę w układach o napięciu do 600V DC oraz natężeniu prądu w zakresie od 0 do 28A. Maksymalna moc urządzenia wynosi 2,8kW. System oferuje różnorodne tryby pracy, w tym stałą moc, stałą rezystancję, stałe obciążenie oraz tryb stałonapięciowy, co pozwala na precyzyjne dopasowanie parametrów do wymagań badanych układów.
Urządzenie zostało wyposażone w wyświetlacz typu LCD, który umożliwia podgląd aktualnych parametrów pracy. Zakres temperatury pracy urządzenia mieści się w przedziale od 0 do 40°C. Do zasilania wymagane jest napięcie sieciowe w zakresie od 100 do 240V AC. Konstrukcja fizyczna obciążenia charakteryzuje się wymiarami 177x440x558mm.
Tagi: Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5003-425-28
Moc maksymalna
2,8kW
Napięcie pracy
600V DC
Prąd pracy
0...28A
Temperatura pracy
0...40°C
Wymiary
177x440x558mm