Indeks: T-AEL-5003-350-28
EAN: 4713008674390
Marka: GW INSTEK
Waga: 31.5 kg
Opinie: 0
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5003-350-28
Opis
Obciążenie elektroniczne 500V DC, 28A, moc 2,8kW
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5003-350-28 to urządzenie przeznaczone do pracy z napięciem do 500V DC oraz natężeniem prądu w zakresie od 0 do 28A. Maksymalna moc obsługiwana przez moduł wynosi 2,8kW. Urządzenie oferuje elastyczność w zastosowaniach dzięki obsłudze czterech trybów pracy: stałej mocy, stałej rezystancji, stałego obciążenia oraz stałonapięciowego.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 177x440x558mm wyposażona jest w wyświetlacz typu LCD, który umożliwia podgląd parametrów pracy. Zasilanie urządzenia odbywa się w szerokim zakresie napięć od 100 do 240V AC. Obciążenie przystosowane jest do poprawnej pracy w warunkach temperatury otoczenia wynoszącej od 0 do 40°C.
Tagi: Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5003-350-28
Moc maksymalna
2,8kW
Napięcie pracy
500V DC
Prąd pracy
0...28A
Temperatura pracy
0...40°C
Wymiary
177x440x558mm