Miernik: mocy GW INSTEK GPM-8330-60/DA12
Indeks: T-GPM-8330-60/DA12
Marka: GW INSTEK
Waga: 3.85 kg
Opinie: 0
Opis
Pomiar mocy True RMS, pasmo 100mHz–100kHz, 3 kanały
Miernik mocy GW INSTEK GPM-8330-60/DA12 to 3-kanałowe urządzenie wyposażone w wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 5 cali. Przyrząd umożliwia pomiar szeregu parametrów elektrycznych, w tym napięcia AC/DC, prądu AC/DC, mocy czynnej, biernej i pozornej, a także współczynnika mocy, kąta fazowego oraz prądu szczytowego. Urządzenie wspiera pomiar rzeczywistej wartości skutecznej (True RMS) w paśmie częstotliwości od 100mHz do 100kHz.
Konstrukcja pozwala na obsługę prądu o natężeniu do 60A oraz napięcia do 1kV, przy zachowaniu zgodności z normą bezpieczeństwa CAT II 600V. Miernik posiada wbudowany analizator harmonicznych i oferuje szeroki wybór interfejsów komunikacyjnych: LAN, RS232C, USB device oraz USB Host. Pobór mocy urządzenia wynosi 35VA, a zasilanie realizowane jest w zakresie napięć 100...240V AC.
Wymiary urządzenia wynoszą 220x132x402,5mm. W zestawie: instrukcja obsługi, kabel zasilający, przewód GTL-209 x3, przewód GTL-212A x3 oraz przewód GTL-214.
Tagi: Miernik: mocy GW INSTEK GPM-8330-60/DA12
Cechy
Artykuły współpracujące
GTL-258
Interfejs
USB Host
Liczba kanałów
3
Napięcie maksymalne
1kV
Napięcie zasilania
100...240V AC
Pasmo
100mHz...100kHz
Pobór mocy
35VA
Pomiar
współczynnik szczytu
Pomiar rzeczywistej wartości skutecznej
True RMS
Prąd maksymalny
60A
Producent
GW INSTEK
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 5"
Typ miernika
mocy
Właściwości przyrządów pomiarowych
analizator harmonicznych
Wymiary
220x132x402,5mm
Wyposażenie standardowe
przewód GTL-214
Zgodność z normą
CAT II 600V