Miernik: mocy GW INSTEK GPM-8320-60/DA12
Indeks: T-GPM-8320-60/DA12
Marka: GW INSTEK
Waga: 3.85 kg
Opinie: 0
Opis
Pomiar mocy i parametrów elektrycznych, pasmo 100mHz–100kHz, True RMS
Miernik mocy GW INSTEK GPM-8320-60/DA12 to dwukanałowe urządzenie przeznaczone do precyzyjnych pomiarów parametrów elektrycznych w zakresie częstotliwości od 100mHz do 100kHz. Przyrząd umożliwia pomiar napięcia AC i DC, prądu AC i DC, mocy czynnej, biernej oraz pozornej, a także kąta fazowego, współczynnika mocy i współczynnika szczytu. Funkcja True RMS zapewnia dokładność odczytów rzeczywistej wartości skutecznej, a wbudowany analizator harmonicznych pozwala na szczegółową diagnostykę sygnałów. Maksymalne parametry pomiarowe wynoszą 60A dla prądu oraz 1kV dla napięcia.
Urządzenie wyposażono w czytelny wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 5 cali oraz szereg interfejsów komunikacyjnych: LAN, RS232C, USB device oraz USB Host. Miernik charakteryzuje się poborem mocy na poziomie 35VA i jest zasilany napięciem z zakresu 100...240V AC. Konstrukcja spełnia wymogi bezpieczeństwa normy CAT II 600V, co przekłada się na standard użytkowania w środowisku laboratoryjnym. Wymiary fizyczne urządzenia to 220x132x402,5mm.
Tagi: Miernik: mocy GW INSTEK GPM-8320-60/DA12
Cechy
Artykuły współpracujące
GTL-258
Interfejs
USB Host
Liczba kanałów
2
Napięcie maksymalne
1kV
Napięcie zasilania
100...240V AC
Pasmo
100mHz...100kHz
Pobór mocy
35VA
Pomiar
współczynnik szczytu
Pomiar rzeczywistej wartości skutecznej
True RMS
Prąd maksymalny
60A
Producent
GW INSTEK
Rodzaj użytego wyświetlacza
LCD TFT 5"
Typ miernika
mocy
Właściwości przyrządów pomiarowych
analizator harmonicznych
Wymiary
220x132x402,5mm
Wyposażenie standardowe
przewód GTL-214
Zgodność z normą
CAT II 600V