Indeks: T-TATO64V500/1A
Opinie: 0
Przekładnik: prądowy FRER TATO64V500/1A
Opis
Przekładnik prądowy 500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy o przekładni 500/1A przeznaczony jest do przetwarzania wysokich wartości prądu pierwotnego na prąd wtórny o wartości znamionowej 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 6VA oraz 1 przy obciążeniu do 8VA.
Element został przystosowany do montażu za pomocą śruby M4. Konstrukcja posiada otwór o wymiarach 64x54mm, który umożliwia montaż na szynie prądowej o maksymalnym rozmiarze 3x 10mmx60mm. Urządzenie pracuje w temperaturach otoczenia od -25°C do 50°C.
Tagi: Przekładnik: prądowy FRER TATO64V500/1A
Klasa dokładności
1 @max 8VA
Prąd wejściowy
500A
Prąd wyjściowy
1A
Rozmiar szyny prądowej
3x 10mmx60mm
Seria producenta
TAT064V
Temperatura pracy
-25...50°C
Temperatura przechowywania
-40...80°C
Wymiary otworu montażowego
64x54mm